„August Photography“ teikia fotografavimo paslaugas, labiausiai orientuojasi į šeimos ir šeimos švenčių fotografavimą. Logotipe naudojamos pastelinės spalvos siekiant perteikti fotografavimo stiliaus švelnumą. Pavaizduoti skrendantys paukščiai simbolizuoja kūrybos laisvę ir vasarišką nuotaiką, kuri ryški fotografijose.

Logotipas yra kuriamas išsiaiškinus Jūsų vykdomos veiklos principus, svarbiausius ir akcentuojamus bruožus, kurie galėtų ir tūrėtų būti vaizduojami. Esame tvirtai įsitikinusios, kad logotipo kūrime labai svarbus bendradarbiavimas, analizė ir kūrybiškumas.

„August Photography“ teikia fotografavimo paslaugas, labiausiai orientuojasi į šeimos ir šeimos švenčių fotografavimą. Logotipe naudojamos pastelinės spalvos siekiant perteikti fotografavimo stiliaus švelnumą. Pavaizduoti skrendantys paukščiai simbolizuoja kūrybos laisvę ir vasarišką nuotaiką, kuri ryški fotografijose. Logotipas yra kuriamas išsiaiškinus Jūsų vykdomos veiklos principus, svarbiausius ir akcentuojamus bruožus, kurie galėtų ir tūrėtų būti vaizduojami. Esame tvirtai įsitikinusios, […]