„Pyjama Party“ skrajutės skirtos informuoti ir kartu reklamuoti renginį. Pasirinkti geltoni atspalviai suteikia skrajutei ryškumo, kartu padeda žaismingumui, kurį siekiama sukurti iliustracija. Iliustracija minimalistinė, atspindinti renginio idėją ir nuotaiką. Pasirinkti šriftai yra kontrastuojantys, tačiau kartu jie atskleidžia smagią,neįpareigojančią renginio nuotaiką ir kokybę, bei subtilumą. Įdomi detalė – formatas. Kvadratinė forma šiek tiek netradicinė, todėl taip pat traukianti dėmesį.

Skrajučių dizainas kuriamas atsižvelgiant į Jūsų norimą perteikti informaciją, formatu, spalvomis, formomis, šriftais siekiama išryškinti svarbiausią informaciją, pateikti skrajutes įdomiai.

„Pyjama Party“ skrajutės skirtos informuoti ir kartu reklamuoti renginį. Pasirinkti geltoni atspalviai suteikia skrajutei ryškumo, kartu padeda žaismingumui, kurį siekiama sukurti iliustracija. Iliustracija minimalistinė, atspindinti renginio idėją ir nuotaiką. Pasirinkti šriftai yra kontrastuojantys, tačiau kartu jie atskleidžia smagią,neįpareigojančią renginio nuotaiką ir kokybę, bei subtilumą. Įdomi detalė – formatas. Kvadratinė forma šiek tiek netradicinė, todėl taip […]