Kurti vestuvinius kvietimus Monikos ir Džiugo vestuvėms buvo tikras malonumas. Aiški vestuvių vizualinė vizija padiktavo kvietimų stilistiką. Dabar jie kvepia levandomis, užburia ryškiu baltos ir violotinės spalvos kontrastu, o popieriaus tekstūra sufleruoja apie šventės dekoracijas. Tai tikrai jaukus ir subtilus kvietimas į jautriausią bei jausmingiausią gyvenimo šventę.

Kvietimai į Jūsų šventę yra kuriami pagal jūsų šventės stilistiką. Visos detalės, šriftai ir formos yra derinamos pagal Jūsų vestuvių, krikštynų, gimtadienio, įmonės ar pan. šventės viziją.

Kurti vestuvinius kvietimus Monikos ir Džiugo vestuvėms buvo tikras malonumas. Aiški vestuvių vizualinė vizija padiktavo kvietimų stilistiką. Dabar jie kvepia levandomis, užburia ryškiu baltos ir violotinės spalvos kontrastu, o popieriaus tekstūra sufleruoja apie šventės dekoracijas. Tai tikrai jaukus ir subtilus kvietimas į jautriausią bei jausmingiausią gyvenimo šventę. Kvietimai į Jūsų šventę yra kuriami pagal jūsų šventės stilistiką. Visos […]