Įmonė „Vokiška produkcija“ pardavinėja buitinę chemiją, kūno priežiūros priemones ir pan. Dėl šios priežasties logotipas sukurtas, siekiant perteikti švaros pojūtį. Pagrindinis akcentas erdviniai muilo burbulai, kurie atspindi ne tik švarą, tačiau ir įmonės siekį būti žaismingais, nuolat besikeičiančiais. Ryškios juodos raidės atspindi patikimą ir puikią vokiškos produkcijos kokybę.

Logotipas yra kuriamas išsiaiškinus Jūsų vykdomos veiklos principus, svarbiausius ir akcentuojamus bruožus, kurie galėtų ir turėtų būti vaizduojami. Esame tvirtai įsitikinusios, kad logotipo kūrime labai svarbus bendradarbiavimas, analizė ir kūrybiškumas.

Įmonė „Vokiška produkcija“ pardavinėja buitinę chemiją, kūno priežiūros priemones ir pan. Dėl šios priežasties logotipas sukurtas, siekiant perteikti švaros pojūtį. Pagrindinis akcentas erdviniai muilo burbulai, kurie atspindi ne tik švarą, tačiau ir įmonės siekį būti žaismingais, nuolat besikeičiančiais. Ryškios juodos raidės atspindi patikimą ir puikią vokiškos produkcijos kokybę. Logotipas yra kuriamas išsiaiškinus Jūsų vykdomos veiklos […]