„Dentaclinic“ – įmonė, teikianti odontologijos paslaugas. Klientų reikalavimu logotipas buvo sukurtas apskritimo formoje. Stilizuota danties forma nurodo į teikiamas paslaugas, o naudojama karūna suteikia prabangos ir kokybės jausmą. Švelnios formos suteikia logotipui švelnumo pojūtį, tačiau apskritimas yra nuoroda į apibrėžtą ir aiškią įmonės veiklą. Antrasis logotipo variantas naudojamas kaip emblema.

Logotipas yra kuriamas išsiaiškinus Jūsų vykdomos veiklos principus, svarbiausius ir akcentuojamus bruožus, kurie galėtų ir tūrėtų būti vaizduojami. Esame tvirtai įsitikinusios, kad logotipo kūrime labai svarbus bendradarbiavimas, analizė ir kūrybiškumas.

Vizitinė kortelė buvo kurta pritaikant logotipe esančius elementus. Dominuojanti tamsiai mėlyna spalva naudojama siekiant išryškinti auksinę spalvą ir siekiant sukurti kokybės pojūtį.

Vizitinės kortelės yra kuriamos pagal Jūsų savęs pozicionavimą ar įmonės stilistiką. Visos detalės yra kruopščiai derinamos pagal Jūsų viziją ir mūsų idėjas.

Atgal