Survival kit Rinkinį, Vandeniui Įranga EDC 10 1 Lauko turizmo Daugiafunkcį Pirmosios pagalbos SOS Pagalbos savarankiškai Įrankiai Travel Kit

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€22.70 €14.75

Žymos: kelių sluoksnis augalų stendas, edc botiquin, išgyvenimo multi įrankis, virvės nustatyti išlikimo, gynybos ginklas, 1 sos rinkinys, edc, edc įrankis, rinkinys surviv, machet išgyvenimo karinės.

1. Unikalus Kortelės:Kreditinės kortelės dydžio, lengvai telpa jūsų rankinėje, kišenėje. 11 Funkcijos 2.slingshot: Lengva nešiotis, Saugoti save nuo žvėris išpuolių. 3. Avarinių Gelbėjimo Pen, Pagaminti Iš volframo plieno, pertrauka langų/ stiklas, pabėgti į avarinę situaciją.Puikus pen, skirtas visiems, kurie yra į išlikimą, medžioklės ar lauke, taip pat Karinės ar Avarinių Tarnybų Darbuotojai.Taktinis rašiklis taip pat gali būti naudojamas savigynos ir normaliai rašyti. 4. Atnaujinti Kompasas: 360 laipsnių sukasi bezel lengvai navigacijos & orientavimosi, Vandeniui ir purtyti-įrodymas .Apima valdovas matavimai. 5. Žibintuvėlis: su zoomable dizainas, zoom in, intensyvios šviesos ar iš platesnio apšvietimas.itin ryškus LED šviesos, ir galimybę veikti valandų valandas, kad tik viena AA baterija(NĖRA KOMPLEKTE). 6. Atnaujinti Išgyvenimo Peilis: aukštos kokybės išgyvenimo įrankis, puikiai tinka bet naudoti. 7. Whistle: Jis yra pagamintas iš aliuminio lydinio ir gamina iki 120 dB, gali išgirsti dar ir yra lengviau išgirsti gelbėjimo komanda. 8.Mini Lengvųjų: mažas, praktiškai taip pat gali būti raktų žiedas. 9.Juoda atsparumas Vandeniui Dėžutė, užpildyti su kempine, vandeniui ir atsparus smūgiams.Taigi, lengva nešiotis. (visos gelbėjimosi priemonės bus pakuojami Black Box)


  • Tipas: Pirmosios Pagalbos Rinkiniai