S5300 PCIE plėtros taryba PCI EXPRESS X1 PCI-E X1 FPGA plėtros taryba

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€270.20

Žymos: pxi, 12inch vadovas, fpga, mergina galvos skulptūra, kurti valdybos fpga, 4g pcie plėtros taryba, case cover "samsung" s10, pxie plėtros taryba, stiklo pastaba, estartek uniquedoll.

S5300PCI-EX1 kūrimo platforma Pagrindinės techninės specifikacijos:

FPGA: EP4CGX30CF23C8 (pasirinktinai EP4CGX50CF23, EP4CGX75CF23, pin visiškai suderinamas), prietaisas greičio, taip pat neprivaloma, -6, -7 didelio greičio matavimo prietaisai.FPGA suteikia SUNKU IP PCI-E, supranta, kad susitarimas dėl fizinio lygio ir duomenų perdavimo sluoksnis PCI-E susitarimo 1.1, vartotojams reikia tik dizaino TLP (duomenų perdavimo lygis) ir paraiška sluoksnis PCI-E susitarimą, supaprastinti vartotojo dizainas.PCI-E fizinio lygio ir duomenų perdavimo sluoksnis sunkų IP įgyvendinimo, neužima FPGA išteklių, stabilus ir patikimi.

64-bitų 100MHz SDRAM modulio: Standard 32M baitų SDRAM atminties lustas, gali suteikti 32M, 64M, 128M baitų atminties kiekį, galima pasiekti 100 (įrenginio greitis -8) / 133 (įrenginio greitis -7) MHz laikrodžio dažnis, gali siekti mažiausiai 800M baitų / sekundę sprogo skaitymo ir rašymo greitis.

120 VARTOTOJO GPIOS Įvesties ir išvesties galia: Parama IO įtampa 3.3 V 2.5 V, 1.8 V ir 1,5 V, paramos LVDS įvesties ir išvesties.

JTAG ir KAIP atsisiųsti uostą: parama QUARTUS 11.0-circuit derinimui ir sudaryti bei atsisiųsti funkcijas, EPCS16 konfigūracija prietaisas atitinka didžiausią konfigūracijos reikalavimai EP4CGX70.

S5300PCI-EX1 kūrimo platforma Pagrindinė Programinė įranga Specifikacijos:

PCI-EX1 SUNKU IP: Jis suvokė, FPGA vidaus aparatūros ir neužima FPGA išteklių.Ji supranta, kad fizinis lygmuo ir duomenų perdavimo sluoksnis PCI-E protokolą.Ji yra stabili ir patikima.Ji priima AVALON ST sąsajos duomenų perdavimo sluoksnis ir taikymo sluoksnis sąsaja.

PCI-E) duomenų perdavimo sluoksnis: visą VHDL kodo dizaino, kad būtų pasiekti PCI-E protokolo duomenų perdavimo sluoksnis (TLP sluoksnis), parama atminties skaitymas, atminties parašyti, DMA atminties skaityti, DMA atminties parašyti, DMA atminties skaityti visą atmintį skaityti užbaigtos TLP paketo formatas, apkrovos duomenis naudingoji paramos dydis 8 128 baitų automatiškai kintamąjį, sąsaja, naudojant AVALON ST sąsaja, tiesiogiai prijungtas prie FPGA s PCI-E SUNKIAI IP sąsaja.

Vartotojo taikymo lygmuo: visą VHDL kodo projektą, paramos 64-bitų FIFO įvesties ir išvesties sąsajos, 32-bitų VERGAS atminties priskirti skaityti ir rašyti, sąsaja su paramos išorinio pertraukimo įėjimas.

SDRAM atmintis skaityti ir rašyti sąsaja: visą VHDL kodo dizainas, kontrolės duomenų įvesties ir išvesties SDRAM perdavimo, duomenų perdavimo ir spartinimo.

Vairuotojo ir bandymų programa: vairuotojo ir programų kūrimo platforma naudojant VC6 kūrimo platforma, DDK plėtros priemonės parama, tvarkykles ir programinę įrangą, teikti visą kodo projektą, paramos DMA skaityti ir rašyti, atminties žemėlapių skaityti ir rašyti, pertraukimo įėjimas.Vairuotojas palaiko DMA skaityti ir rašyti veikimo bandymas, DMA duomenų tikrinimo, bandymo ir duomenų taupymo failą funkcija.Vairuotojo ir bandymo programą, naudojant WDM driver struktūra, paramos WIN2000, XP, WIN7, ir kitas operacines sistemas.

S5300 PCI-E) didelės spartos duomenų kūrimo platforma vidaus uosto bloko schema yra tokia:

Į S5300 PCI-EXPRESSX1 Kūrimo Platforma Rinkinį sudaro šios:

S5300 PCI-E x1 kūrimo platforma aparatūros apygardos valdyba vienas;

Borto 32 Mb SDRAM;

ALTERA BYTEBLASTER2 atsisiųsti linijos;

ALTERA QUARTUS2 11.0 plėtros platformos diegimo CD-ROM;

DDK ir DRIVERWORKS vairuotojo plėtros priemones CD;

FPGA vidaus užbaigti šaltinio kodas projektavimo ir naudojimo instrukcijas ir nurodymus;

Vairuotojas visiškai šaltinio kodas projektavimo ir naudojimo instrukcijas ir nurodymus;

S5300 grandinės schemos ir PCB biblioteka dizainas;

Veiksmingumo ir suderinamumo, stabilumo bandymas

PCI-E plėtros taryba yra bandoma šiuos PC suderinamas ir boot-up, paprastai:

Veikimo bandymas, naudojant ciklą, siekiant padidinti perdavimo, kiekviena DMA blokų dydis 512K baitų, pagal vidutinį tėkmės greitis 60 sekundžių nuo 1 sekundę perdavimo skaičius DMA blokuoti apskaičiavimas.Poveikis PCI-E naudingumo be DMA bloko dydis, PCI-E NAUDINGOJI apkrova (duomenis apkrovos) taip pat turi įtakos skaitymo ir rašymo rezultatų.Bendrieji PC chipset, palaiko 128 baitų DMA skaityti ir rašyti APKROVA, 128 baitų NAUDINGOJI DMA skaityti ir rašyti panaudojimas 82%, nedidelis skaičius PC chipset, palaiko 256 baitų DMA skaityti ir rašyti UŽTAISAS, kuris gali būti atidarytas viduje CMOS, Pagerinti skaitymo ir rašymo rezultatų, 256 baitų, NAUDINGOJI apkrova DMA skaityti ir rašyti panaudojimas 91%.


  • Prekės Pavadinimas: Skristi mąstymo Dili Azijoje